Parking 24h

Bezpłatny transfer na lotnisko Kraków-Balice

Masz dość planowania świątecznego harmonogramu, robienia zakupów i przygotowywania się na rodzinne spotkania? Na samą myśl o spędzeniu długich godzin w kuchni na przyrządzaniu posiłków czujesz zniechęcenie? Zostaw auto na parkingu przy lotnisku Kraków-Balice, wsiądź do samolotu i ciesz się beztroską wraz z bliskimi!

Jak zaplanować podróż?

„Last minute” nie oznacza, że nie możesz wcześniej zaplanować tego wyjazdu. Wręcz przeciwnie! Przemyśl dokładnie wszystkie istotne kwestie, a na „ostatnią chwilę” wybierz kierunek lotu. Taka strategia pozwoli Ci spędzić świąteczny czas w taki sposób, o jakim marzysz: spokojnie, bez przykrych niespodzianek, w gronie najbliższych. Co warto określić?

Wielkość budżetu

Od tego, ile pieniędzy chcesz wydać na wyjazd, zależy cały dalszy plan.

Liczba podróżujących osób

Jedziesz sam, z dziewczyną/chłopakiem, mężem/żoną, dziećmi, przyjaciółmi?

Potencjalne miejsca docelowe

Sprawdź kierunki lotów i wybierz te, które odpowiadają Ci w największym stopniu. Od tego, czy postawisz na Europę, Azję czy Afrykę, zależeć będzie, w jaki sposób się spakujesz, co ze sobą zabierzesz oraz jakie dokumenty będziesz musiał przygotować przed wylotem.

Sposób dotarcia na lotnisko

Sprawdź ofertę parkingów nieopodal lotniska Kraków-Balice!

Określ swój bagaż

Które przedmioty z listy bagażowej już masz, a co musisz dodatkowo dokupić? Warto pomyśleć o tym trochę wcześniej.

W jaki sposób powiadomisz rodzinę o tym…że nie będzie Cię na kolacji wigilijnej?

Skonsultuj te punkty z uczestnikami podróży: wszyscy przecież muszą być zadowoleni!

Gdzie zostawić auto?

Tam, gdzie najbezpieczniej, najtaniej, najbliżej lotniska. Sprawdź cennik parkingów na Balicach i wybierz ofertę, która w największym stopniu spełnia Twoje oczekiwania. Zwróć uwagę na dodatkowe usługi, takie jak bezpłatny transport z parkingu na lotnisko oraz bezprzewodowy internet. Tego typu udogodnienia mogą oszczędzić Ci sporo nerwów w wielu nieprzewidzianych sytuacjach.

Gdzie wylecieć?

Selekcjonując konkretne kierunki podróży, weź pod uwagę:

 • koszty życia w danym miejscu,
 • pogodę tam panującą,
 • atrakcje turystyczne w regionie,
 • odległość: na Teneryfę dotrzesz znacznie szybciej niż do Dubaju – co do tego nie ma wątpliwości. W zależności od tego, ile masz czasu, zdecyduj, czy warto poświęcać dodatkowe godziny na dłuższy przelot,
 • opinię o hotelach, popularnych lokalizacjach na miejscu, jedzeniu.

Często bywa tak, że sporo osób jest świadoma wagi powyższych wytycznych. Jednak większość z nich i tak decyduje się na podróż w miejsce, wobec którego odczuwa po prostu niepohamowaną ciekawość oraz chęć poznania.
Świąteczne last minute – inspiracje
Wśród najpopularniejszych, najmodniejszych kierunków świątecznych znajdują się w ostatnich latach:

 • Bolonia (Włochy),
 • Kutaisi (Gruzja),
 • Malta (Malta),
 • Malaga (Hiszpania),
 • Lizbona (Portugalia),
 • Ateny (Grecja).

Polacy chętnie odwiedzają miejsca, w których temperatura jest wyższa niż ta panująca w kraju, a i punktów na mapie turystycznej regionu jest sporo. W wyżej wymienionych lokalizacjach zarówno Ci, którzy uwielbiają leniuchować, spędzać czas nad basenem, odpoczywać, jak i Ci, którzy poszukują nowych wrażeń, przygód – z pewnością odnajdą to, czego szukają.

O czym pamiętać?

Przede wszystkim o dobrym humorze! Jeśli wylecisz z pozytywnym nastawieniem, niewiele sytuacji będzie w stanie popsuć Ci świetny nastrój. Wiele osób zbytnio zamartwia się przed oraz w trakcie urlopu, zapominając, po co tak naprawdę na niego pojechało. Wyjeżdżasz po to, by się rewelacyjnie bawić i cieszyć się oryginalną świąteczną atmosferą poza swoim miejscem zamieszkania! Nie pozwól, by drobne przeszkody zniweczyły Twoje plany.

Oszczędzaj – polecamy tani parking na krakowskich Balicach

Oszczędzając na niektórych elementach podróży, na przykład na postoju auta podczas trwania wycieczki, będziesz mógł wydać większe kwoty na przyjemności, które naprawdę sprawiają Ci radość. Zostaw samochód na parkingu ParkujGo w Balicach i przekonaj się, jak dużo gotówki zostanie w Twoim portfelu. Już teraz życzymy Ci szczęśliwych świąt!
Masz pytania, wątpliwości, chciałbyś dopytać o szczegóły? Zespół naszego parkingu przy lotnisku w Krakowie pozostaje do Twojej dyspozycji.