Kompleksowa obsługa i bezpieczne parkowanie

Czego wymagać od parkingu przy lotnisku? Na pewno usług, które zapewnią bezpieczeństwo, czyli ochrony, monitoringu, oświetlenia. Naszym klientom oferujemy jednak znacznie więcej, bo chcemy, by czuli się komfortowo. I udaje się nam to świetnie, bo aż 99% osób wybierających ParkujGo jest zadowolonych z obsługi.

bezpłatny transfer na lotnisko - ikona usługi

Bezpłatny transfer

Naszym klientom zapewniamy bezpłatny transfer na lotnisko, a po przylocie do Krakowa – także odbiór spod terminala i dowiezienie z powrotem na parking. Musisz tylko do nas zadzwonić, a bus pojawi się na lotnisku już po kilku minutach.

monitoring i ochrona parkingu - ikona usługi

Monitoring i ochrona

Ty wyjeżdżasz, a Twój samochód zostaje w dobrych rękach. Nasz parking jest chroniony przez 24 godziny na dobę, a cały jego teren objęty jest systemem monitoringu.

ubezpieczenie samochodu na parkingu - ikona usługi

Ubezpieczenie samochodu

Byś mógł poczuć się jeszcze bezpieczniej, auto będzie objęte ubezpieczeniem ważnym od wjazdu na parking aż do momentu, kiedy zostanie odebrane przez Ciebie lub upoważnioną osobę.

dodatkowe usługi na parkingu - ikona usługi

Dodatkowe usługi

Rozładowany akumulator? Mało powietrza w oponach? Takie niespodzianki nie będą problemem, ponieważ na naszym parkingu możesz skorzystać z urządzenia rozruchowego i kompresora. Przed wylotem możesz zważyć bagaż i zabezpieczyć go folią stretchową, skorzystać z bezprzewodowego internetu oraz toalety. A jeśli posiadasz samochód elektryczny, to możesz go naładować na naszej stacji.