Parking 24h

Bezpłatny transfer na lotnisko Kraków-Balice

Kompleksowa obsługa i bezpieczne parkowanie przy lotnisku

Czego wymagać od parkingu przy lotnisku? Na pewno usług, które zapewnią bezpieczeństwo, czyli ochrony, monitoringu i profesjonalnego oświetlenia. Naszym klientom oferujemy jednak znacznie więcej niż tylko parkowanie pojazdu, ponieważ chcemy, by czuli się u nas komfortowo. Zapewniamy usługi najwyższej jakości, o czym świadczą opinie klientów naszego parkingu – aż 99% osób wybierających ParkujGo jest zadowolonych z obsługi.

Parking Balice, ikona busa

Bezpłatny transfer na lotnisko Balice

Naszym klientom zapewniamy bezpłatny transfer na i z lotniska Balice. Trasę między parkingiem a terminalem Kraków Airport pokonasz maksymalnie w 3 minuty. Kurs do portu lotniczego realizujemy zaraz po Twoim przybyciu na nasz parking w Balicach. Po przylocie do Krakowa odbierzemy Cię spod terminala i dowieziemy z powrotem na parking. Wystarczy tylko do nas zadzwonić, a bus pojawi się na lotnisku już po kilku minutach.

Parking Balice, ikona kamery

Monitoring i ochrona parkingu

Spokój i bezpieczeństwo to podstawa. Ty wyjeżdżasz, a Twój samochód zostaje w dobrych rękach. Nasz Parking Balice ParkujGo jest chroniony przez 24 godziny na dobę, a cały jego teren objęty jest systemem monitoringu. Parking wyposażony jest także w profesjonalne oświetlenie.

Parking Balice, ikona tarczy

Ubezpieczenie samochodu

Zapomnij o stresie związanym z pozostawieniem samochodu na parkingu w czasie podróży samolotem! Abyś mógł poczuć się jeszcze bardziej komfortowo, Twoje auto będzie objęte ubezpieczeniem ważnym od wjazdu na teren parkingu Balice ParkujGo, aż do momentu, kiedy zostanie odebrane przez Ciebie lub upoważnioną osobę.

Parking Balice, ikona prezentu

Dodatkowe usługi na parkingu

Rozładowany akumulator? Mało powietrza w oponach? Takie niespodzianki po powrocie z podróży nie będą problemem, ponieważ na naszym parkingu przy krakowskim lotnisku możesz skorzystać z urządzenia rozruchowego i kompresora. Przed wylotem możesz także zważyć bagaż i zabezpieczyć go folią stretchową. Klienci parkingu mają także możliwość korzystania z bezprzewodowego internetu oraz toalety.