Parking 24h

Bezpłatny transfer na lotnisko Kraków-Balice

Długoterminowy parking w Balicach z transferem na lotnisko

ParkujGo to krótko i długoterminowy parking przy lotnisku. Oferujemy 250 miejsc parkingowych na utwardzonym terenie. Parking jest ogrodzony, dozorowany 24 godziny na dobę, monitorowany, ubezpieczony i posiada profesjonalne oświetlenie.

Parking blisko lotniska

Doskonała lokalizacja to jedna zalet naszego parkingu. Odległość parkingu od krakowskiego lotniska wynosi nieco ponad kilometr. W cenie parkowania zapewniamy bezpłatny transfer z parkingu to terminala lotniczego oraz transport powrotny. Trasę między parkingiem a lotniskiem pokonasz maksymalnie w 3 minuty, a kurs do portu lotniczego realizujemy zaraz po Twoim przybyciu na nasz parking.

Wygoda i bezpieczeństwo parkowania

Dbamy o komfort naszych klientów, dlatego zapewniamy kompleksowe usługi, które ułatwią każdą podróż z krakowskiego portu lotniczego w Balicach. Na parkingu przy lotnisku możesz bezpiecznie zostawić samochód. Może też sprawdzić wagę swojego bagażu samolotowego i zabezpieczyć go przed podróżą, a także skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi. W razie problemów z samochodem oferujemy pomoc techniczną, w tym możliwość skorzystania z urządzenia rozruchowego i kompresora.

Atrakcyjny ceny parkowania

Kolejną zaletę naszego parkingu jest cennik. Bez względu na to, czy zostawiasz samochód na jeden dzień czy na dwa tygodnie, gwarantujemy Ci bardzo atrakcyjne ceny. Parkowanie samochodu przy lotnisku przez tydzień kosztuje 70 zł, a przez dwa tygodnie niewiele ponad 100 zł. Sprawdź nasz cennik parkowania w Balicach.

Jeżeli chcesz zostawić auto na więcej niż 30 dni, to mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

ParkujGo udowadnia, że parking może być zarówno bezpieczny, jak i tani.

Jak wygląda transfer z parkingu na lotnisko?