Parking długoterminowy z transferem na lotnisko

ParkujGo to długoterminowy parking przy lotnisku w podkrakowskich Balicach. Oferujemy 250 miejsc parkingowych na utwardzonym terenie. Parking jest ogrodzony, dozorowany 24 godziny na dobę, monitorowany, ubezpieczony i posiada profesjonalne oświetlenie.

Odległość od Portu Lotniczego Kraków Balice do naszego parkingu wynosi nieco ponad kilometr. Ten dystans pokonasz bez problemu, bo w cenie parkowania zapewniamy Ci transfer na lotnisko. Kurs zrealizujemy zaraz po Twoim przybyciu i potrwa on maksymalnie 3 minuty.

Naszym klientom oferujemy jak najbardziej kompleksowe usługi. Możesz u nas zostawić samochód, sprawdzić, czy bagaż nie przekracza dopuszczalnej wagi, skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi, a nawet naładować samochód elektryczny. W razie problemów z autem, możesz skorzystać z urządzenia rozruchowego i kompresora.

Kolejną zaletę naszego parkingu odkryjesz, gdy sprawdzisz cennik. Bez względu na to, czy zostawiasz samochód na jeden dzień czy na dwa tygodnie, gwarantujemy Ci atrakcyjne ceny. A jeśli chcesz zostawić auto na więcej niż 30 dni, to mamy dla Ciebie specjalną ofertę.

ParkujGo udowadnia, że parking przy lotnisku może być zarówno bezpieczny, jak i tani.

Jak wygląda transfer z parkingu na lotnisko Kraków-Balice?

Sprawdź  nasz drugi parking w Balicach!