Parking 24h

Bezpłatny transfer na lotnisko Kraków-Balice

FAQ

Czy parking położony jest daleko od Portu Lotniczego Balice?

Nasz parking znajduje się zaledwie kilometr od lotniska w Balicach, a dokładnie w Szczyglicach, na rogu ulic Krakowskiej i Stanisława Kmity (koordynaty GPS to 50.085601, 19.809245). Możesz też po prostu wpisać ParkujGo w wyszukiwarkę w Google Maps i wyznaczyć trasę dojazdu do parkingu.

Czy rezerwacja miejsca parkingowego jest obowiązkowa?

Nie, rezerwacja nie jest konieczna, ale powinieneś wtedy liczyć się z tym, że na parkingu nie znajdziemy miejsca na Twoje auto. Najlepiej zrobisz, rezerwując miejsce kilka tygodni przed wylotem. Jeśli sprawa jest naprawdę pilna – zadzwoń do nas, a postaramy się znaleźć miejsce nawet na następny dzień. Pamiętaj jednak, że może się to okazać trudne szczególnie w szczycie sezonu (np. w okresie wakacyjnym lub w długi weekend).

Rezerwacja miejsca parkingowego jest zalecana w związku z możliwością identyfikacji samochodu oraz użytkownika dla celów bezpieczeństwa.

Zmieniłem plany. Co z rezerwacją miejsca na parkingu?

Jeśli odwołałeś swój wylot z lotniska w Krakowie, bez problemu możesz odwołać także rezerwację na parkingu. Rezygnując z miejsca parkingowego nie poniesiesz żadnych opłat.

Jak obsługa parkingu zadba o moje auto?

Jeśli odwołałeś swój wylot z lotniska w Krakowie, bez problemu możesz odwołać także rezerwację na parkingu. Rezygnując z miejsca parkingowego nie poniesiesz żadnych opłat.

Mogę liczyć na transfer z parkingu na lotnisko również nocą?

Tak, odwozimy na lotnisko i przywozimy klientów na parking o każdej porze. Pierwsze samoloty odlatują z Międzynarodowego Portu Lotniczego około godziny 6 rano, więc wystarczy, że w terminalu pojawisz się po godzinie 4. Zawieziemy Cię na lotnisko i odbierzemy po powrocie o każdej porze.

Wyląduję z opóźnieniem. Czy muszę o tym informować obsługę parkingu?

To nie będzie konieczne. Kiedy będziesz już na krakowskim lotnisku, po prostu zadzwoń pod numer, który widnieje na odwrocie karty parkingowej i zamów transfer na parking. Będziemy za kilka minut.

Czy mogę zostawić auto na parkingu, jeśli wyjeżdżam na miesiąc?

Oczywiście, długoterminowe parkowanie to nasza specjalność. Rezerwacji miejsca parkingowego do 30 dni możesz dokonać za pośrednictwem naszej strony. Jeśli jednak planujesz jeszcze dłuższy postój, wcześniej skontaktuj się z nami (telefonicznie lub mailowo), by ustalić szczegóły indywidualnej oferty parkowania.

Często wylatuję z lotniska. Czy mogę wykupić abonament?

Jeśli prowadzisz firmę, której pracownicy często wyruszają w podróże służbowe z krakowskiego lotniska, napisz do nas. Przedstawimy Ci specjalną ofertę skierowaną do przedsiębiorstw takich, jak twoje.

Czy mogę poprosić kogoś o odebranie auta z parkingu?

Tak, ale pod pewnymi warunkami. Osoba, która odbierze Twoje auto z parkingu musi być przez Ciebie upoważniona na piśmie, posiadać oryginalną kartę parkingową i dowód rejestracyjny. Niezbędne będzie też okazanie dowodu osobistego i pisemne poświadczenie odbioru pojazdu.

W jaki sposób można zapłacić za parking?

Płatność za miejsce parkingowe może być realizowana gotówką, kartą kredytową lub przelewem bankowym. Płatności w euro przyjmujemy tylko w banknotach – za odliczoną kwotą i po aktualnym kursie NBP. Ewentualna reszta wydawana jest w PLN.