FAQ

Czy parking położony jest daleko od Portu Lotniczego Balice?

Nasz parking znajduje się zaledwie kilometr od lotniska. W Szczyglicach, na rogu ulic Krakowskiej i Stanisława Kmity (koordynaty GPS to 50.085601, 19.809245. Możesz też po prostu wpisać ParkujGo w wyszukiwarkę w Google Maps).

Czy rezerwacja miejsca na parkingu jest obowiązkowa?

Nie, ale powinieneś wtedy liczyć się z tym, że nie znajdziemy miejsca na Twoje auto. Najlepiej zrobisz, dokonując rezerwacji kilka tygodni przed wylotem. Jeśli sprawa jest naprawdę pilna – zadzwoń do nas, a może uda się znaleźć miejsce nawet na jutro. Choć może się to okazać naprawdę trudne w okresie wakacyjnym lub w długi weekend.

Zmieniłem plany. Co z rezerwacją?

Bez problemu możesz odwołać rezerwację. Nie poniesiesz w związku z tym żadnych opłat.

Jak obsługa parkingu zadba o moje auto?

Parking jest dozorowany 24 godziny na dobę, posiada nowoczesny system monitoringu i profesjonalne oświetlenie, więc Twój samochód będzie u nas bezpieczny.

Mogę liczyć na transfer z parkingu na lotnisko również nocą?

Tak. Pierwsze samoloty odlatują z Balic około godziny 6 rano, więc wystarczy, że pojawisz się tam po 4. Zawieziemy Cię na lotnisko i odbierzemy o każdej porze.

Wyląduję w Balicach z opóźnieniem. Czy muszę o tym informować obsługę parkingu?

To nie będzie konieczne. Kiedy będziesz już na miejscu, to po prostu zadzwoń pod numer, który widnieje na odwrocie karty parkingowej i zamów transfer. Będziemy za kilka minut.

Czy mogę zostawić auto na parkingu, jeśli wyjeżdżam na miesiąc?

Oczywiście. Rezerwacji do 30 dni możesz dokonać za pośrednictwem naszej strony. Jeśli jednak planujesz jeszcze dłuższy postój, wcześniej skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły indywidualnej oferty.

Często wylatuję z lotniska Balice. Czy mogę wykupić abonament?

Jeśli prowadzisz firmę, której pracownicy często wyruszają w podróże służbowe z krakowskiego lotniska, napisz do nas. Przedstawimy ci ofertę skierowaną do przedsiębiorstw takich, jak twoje.

Czy mogę poprosić kogoś o odebranie auta z parkingu?

Tak, ale pod pewnymi warunkami. Osoba, która odbierze Twoje auto musi być przez Ciebie upoważniona na piśmie, posiadać oryginalną kartę parkingową i dowód rejestracyjny. Niezbędne będzie też okazanie dowodu osobistego i pisemne poświadczenie odbioru pojazdu.