Parking Balice, zaparkowane samochody
Parkingi tanie czy bezpieczne? Nie musisz wybierać
Oceń

Przed tobą upragniony urlop i tylko jeden problem: gdzie zostawić samochód podczas swojej nieobecności. Wybór parkingu nie musi oznaczać kompromisu między niską ceną i bezpieczeństwem, bo tani parking przy lotnisku może zapewnić naprawdę wysoki poziom bezpieczeństwa. Niedrogi i bezpieczny parking przy lotnisku? To naprawdę możliwe.

Znalezienie miejsca parkingowego na czas podróży samolotem może okazać się źródłem sporych problemów. Szczególnie, jeśli na opłaty za miejsce parkingowe nie zamierzasz przeznaczyć dużej sumy. Myślisz, że decydując się na tani parking nie możesz liczyć na żadne udogodnienia, nie wspominając już o ochronie auta? Takie przekonania nie zawsze są zgodne z rzeczywistością. Dowodem na to są opinie większości naszych klientów, którzy w niskiej cenie otrzymali pełen komfort i gwarancję bezpieczeństwa swojego auta.

Tani parking przy lotnisku

Myśląc „tani parking przy lotnisku”, większość z nas ma przed oczami obiekt o niskim standardzie i jeszcze niższym zabezpieczeniu znajdujących się na nim aut. W wielu przypadkach okazują się one zresztą słuszne – szczególnie, kiedy chodzi o parkingi dozorowane. Są to obiekty płatne, ale zapewniające tylko podstawową ochronę. Niekiedy zlokalizowane są na nieutwardzonym terenie, co szczególnie dokuczliwe okazuje się wiosną i jesienią.

Parking tego typu nie musi bowiem być ogrodzony, a jego zarządca nie ponosi odpowiedzialności za twoje auto. Oznacza to, że jeśli podczas twojej nieobecności coś się z nim stanie, odzyskanie pieniędzy może okazać się naprawdę trudne.

Bezpieczny parking przy lotnisku

Czy wobec tego bezpieczny parking przy lotnisku musi być drogi? Jak już wspomnieliśmy – nie. Coraz więcej obiektów swoim klientom oferuje bowiem możliwość pozostawienia auta na utwardzonym, oświetlonym i, co najważniejsze, monitorowanym oraz dozorowanym przez całą dobę terenie w niskiej cenie. Dla przykładu – na naszym parkingu za jedną dobę zapłacisz 10 zł, a za tydzień parkowania – 40 zł. – sprawdź nasz cennik.

Dbamy jednak nie tylko o bezpieczeństwo auta, ale też o twój komfort. Zapewniamy ci możliwość skorzystania z wagi bagażowej, która szczególnie przydatna okaże się, jeśli lecisz tylko z bagażem podręcznym. Na naszym parkingu możesz też skorzystać z bezprzewodowego połączenia z internetem i toalety, a po powrocie – również z kompresora oraz alternatora. Zarówno przed podróżą, jak i po niej, zapewnimy Ci także bezpłatny transfer do terminalu i na parking.