Parking 24h

Bezpłatny transfer na lotnisko Kraków-Balice

Kolejna dawka podróżniczych inspiracji od naszego zespołu parkingu przy lotnisku Balice. Tym razem przyglądamy się pomysłom na zagraniczne pobyty sylwestrowe – oczywiście niewielkim kosztem!

Jak szukać tanich lotów?

Poszukując niskobudżetowych sposobów na podróże lotnicze z lotniska Balice, warto pamiętać o tym, aby:

 • wcześniej dokonywać rezerwacji rejsów lotniczych – w ramach zasady: im wcześniej, tym taniej. Nie odwlekaj decyzji o wylocie, chyba że czekasz na okazje ostatniej szansy: w niektórych przypadkach obowiązuje reguła odwrotna – loty „last minute” mają bardzo atrakcyjne ceny,
 • śledzić nowe kierunki lotów – zarówno tanie linie lotnicze, jak i te tradycyjne, ogłaszając nowe kierunki, udostępniają pewną pulę biletów objętych specjalnymi rabatami. Nie są to często spore ilości, więc trzeba być czujnym,
 • na dalszych trasach brać pod uwagę loty składane, czyli pokonywanie dystansu etapami. Ta zasada sprawdza się często podczas rejsów na inne kontynenty, na przykład do Ameryki Północnej. Czasem w okazyjnej cenie możesz polecieć do Paryża, a ze stolicy Francji do Nowego Jorku czy Chicago. Należy jednak zwrócić szczególną uwagę na czas, jaki masz na przesiadkę. Jeżeli jest on stosunkowo krótki, a pierwszy lot zostanie opóźniony, możesz po prostu nie zdążyć na drugi,
 • spróbować spakować się w bagaż podręczny – rezygnując z bagażu rejestrowanego, możesz sporo oszczędzić. Jeżeli planujesz przywitać Nowy Rok w ciepłym kraju, bagaż podręczny powinien Ci wystarczyć,
 • odprawić się przez internet – wówczas unikniesz opłaty za odprawę na lotnisku,
 • przejrzeć podpowiedzi wyszukiwarek lotniczych oraz oferty różnych linii – im więcej informacji, tym łatwiej znaleźć naprawdę dobrą okazję.

Gdzie wylecieć?

Alicante w Hiszpanii, Bolonia we Włoszech, a może Kutaisi w Gruzji? Biorąc pod uwagę wskazówki zawarte w poniżej, możesz  „upolować” tani lot w okresie sylwestrowym do wielu różnych miast Europy, a także innych kontynentów. Jeśli oczekujesz wyższej temperatury, postaw na południe Europy, na przykład Grecję, Maltę czy Sycylię. Będziesz mógł wygrzewać się na słońcu i relaksować podziwiając przepiękne krajobrazy!
Jeżeli z kolei liczysz na zimowe szaleństwo na stokach, poszukaj lotnisk zlokalizowanych nieopodal ośrodków narciarskich. Szczególnie ciekawe pod tym względem wydają się Włochy, Szwajcaria i Austria.
Kluczem do przeżycia niesamowitej przygody w ramach niskobudżetowej podróży jest dokładne zaplanowanie poszczególnych etapów wyjazdu. Im więcej rzeczy weźmiesz pod uwagę, tym mniej niespodzianek spotka Cię w trakcie wycieczki, a tym samym – mniej niespodziewanych wydatków będziesz musiał pokryć.

Gdzie zostawić samochód podczas podróży?

By niskobudżetowy sylwestrowy wylot faktycznie nie należał do drogich, warto przemyśleć także kwestię dotarcia na samo lotnisko oraz wyboru odpowiedniego parkingu.
Niejeden parking nieopodal lotniska w Krakowie oferuje zarówno krótkoterminowy, jak i długoterminowy postój za rozsądne pieniądze. Podczas wyboru parkingu zwróć również uwagę na to, czy:

 • dostępna jest na nim waga, by sprawdzić, jak ciężki jest Twój bagaż,
 • oferuje bezpłatne Wi-Fi,
 • udostępnia stację do ładowania samochodów elektrycznych,
 • monitorowany jest 24h/dobę,
 • proponuje bezpłatny transfer na lotnisko,
 • możesz ubezpieczyć samochód na czas parkowania.

Sprawdź również cennik parkingu – w zależności od długości korzystania z usług ceny za dobę mogą się od siebie różnić.

Lotnisko Kraków-Balice – parking ParkujGo

Serdecznie zapraszamy do pozostawienia samochodów na naszym parkingu! Zapewniamy kompleksowe usługi i obsługę na najwyższym poziomie. Możesz dokonać rezerwacji miejsca parkingowego online bądź zrobić to bezpośrednio na miejscu. Proponujemy elastyczne rozwiązania na miarę różnorodnych potrzeb. Dopasujemy się do Ciebie!
Masz pytania, wątpliwości, chciałbyś poznać więcej szczegółów – zadzwoń bądź napisz – jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Zespół parkingu ParkujGo przy lotnisku Kraków-Balice życzy wszystkim naszym sympatykom szczęśliwego Nowego Roku! Niezależnie od tego, gdzie zdecydujesz się go spędzić, niech będzie piękny i niezapomniany!