Parking 24h

Bezpłatny transfer na lotnisko Kraków-Balice

samolot na lotnisku

Przed dokonaniem rezerwacji miejsca postojowego w okolicach portu lotniczego zastanów się nad kilkoma istotnymi kwestiami. Od dokładnej analizy konkretnej oferty parkingu pod lotniskiem zależy, czy będziesz spokojny o swoje auto, a jednocześnie o stan własnego portfela. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie garść wskazówek, które pomogą Ci podjąć decyzję o wyborze parkingu na krakowskich Balicach.

Kwestie bezpieczeństwa

Żeby nie zastanawiać się podczas podróży, czy odbierzesz własny samochód w takim samym stanie, w jakim zostawiłeś go na parkingu w sąsiedztwie lotniska, upewnij się, że teren jest:

 • całodobowo monitorowany,
 • dobrze oświetlony,
 • strzeżony przez wykwalifikowanych pracowników ochrony.

Jeżeli oferta, którą analizujesz, spełnia powyższe kryteria, możesz być spokojny! Z takiego miejsca nikt nie ukradnie auta.

Cennik parkingu

Czy dobry parking musi być drogi? Ależ nie! Tani parking również może spełniać najwyższe kryteria bezpieczeństwa, komfortu oraz dbałości o każdego klienta.
Na parkingu ParkujGo Kraków-Balice płacisz jedynie 20 złotych za postój dobowy. Cena za dobę maleje wraz z wydłużaniem się czasu korzystania z parkingu. Za zostawienie samochodu na cały miesiąc zapłacisz tylko 150 złotych. To naprawdę niewiele, biorąc pod uwagę proponowane usługi oraz poziom profesjonalizmu.

Bezpłatny transport z parkingu na lotnisko

Wygodne rozwiązanie w przypadku, kiedy parking nie jest zlokalizowany tuż przy lotnisku, a nieco dalej. Polega ono na oferowaniu transferu na lotnisko bądź z lotniska na parking  bez żadnych dodatkowych opłat. Nie musisz pokonywać z bagażem długich tras – pracownicy pozostają do Twojej dyspozycji.
Kiedy wracasz z podróży, wystarczy, że powiadomisz obsługę o swojej obecności w hali przylotów. Niezwłocznie zjawią się na umówionym miejscu i podwiozą Cię pod Twój samochód.

Możliwość wykupienia abonamentu na parkingu

Abonament parkingowy wiąże się oczywiście z niższymi opłatami, a także sporym komfortem. To opcja szczególnie istotna dla osób bardzo często korzystających z usług lotniczych. Ponadto powinna przykuć uwagę przedsiębiorców prowadzących firmy, których pracownicy regularnie wybierają się w podróże służbowe samolotami. Jeżeli należysz do którejś z wymienionych grup, koniecznie dowiedz się, czy interesujący Cię parking oferuje możliwość postoju abonamentowego.

transport z lotniska

Możliwość odbioru auta przez inną osobę

Nie jesteś w stanie przewidzieć wszystkich sytuacji, jakie przydarzyć Ci się mogą podczas podróży. Jeżeli więc z jakichkolwiek względów będziesz chciał, by Twoje auto odebrał ktoś inny, musisz zadbać o to, aby ta osoba:

 • posiadała wypisane przez Ciebie upoważnienie do odbioru samochodu,
 • miała kartę parkingową,
 • posiadała dowód rejestracyjny pojazdu.

Sporo parkingów posiada wyżej opisaną opcję w swojej ofercie. Jeśli przewidujesz trudności z samodzielnym odbiorem swojego auta, warto wcześniej powiadomić o tym fakcie obsługę parkingową.

Opcje dodatkowe

Wśród dodatkowych udogodnień dostępnych na parkingach nieopodal lotniska, często możesz liczyć na:

 • bezpłatne Wi-Fi na terenie parkingu,
 • obecność wagi, dzięki której sprawdzisz, czy Twój bagaż mieści się w obowiązujących limitach,
 • udostępnienie urządzeń rozruchowych oraz kompresorów, w razie, gdyby Twojemu samochodowi przydarzyła się awaria,
 • możliwość skorzystania z toalety,
 • obecność stacji ładującej pojazdy elektryczne.

Zanim dokonasz rezerwacji, dowiedz się, czy w wybranym przez Ciebie miejscu skorzystasz z wyżej wymienionych urządzeń i technologii, czy sanitariatu.

Parking przy lotnisku Kraków-Balice

Niezależnie od celu Twojej podróży oraz jej długości, oferowane przez nas miejsca postojowe są dobrym wyborem. Dbamy o Twój komfort, bezpieczeństwo Twojego samochodu oraz Twój portfel. Jeżeli zależy Ci na wygodnym rozwiązaniu oraz najwyższej jakości usług, postaw na ParkujGo – duży parking przy lotnisku Balice pod Krakowem.
W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami e-mailowo lub telefonicznie. Możesz na nas polegać!