Pytania podróżnych o parkingi przy lotnisku

Podróże samolotami wymagają dopięcia na ostatni guzik wielu formalności i to nie tylko w przypadku osób dopiero zaczynających latanie. Jednym z wielu problemów, z jakimi trzeba się uporać, jest zorganizowanie transportu do portu lotniczego. Bardzo często wydaje się to kłopotliwe. Najwygodniejszą opcję stanowi przyjazd samemu samochodem i pozostawienie go w strzeżonym miejscu. W tym przypadku jednak oczywiście pojawiają się kolejne pytania.
Obsługa parkingu w Balicach dba, by nie było w tej kwestii żadnych niedomówień. Oto pięć z nich, które są najczęściej zadawane wraz z odpowiedziami! Sprawdź poniższy artykuł – zobaczysz, jak łatwo zostawić swoje auto przed wylotem.

Czy mogę liczyć na transport z parkingu na samolot również nocą?

Zupełnie nie musisz się o to martwić! Obsługa parkingu przy lotnisku w Balicach organizuje dojazd do miejsca docelowego przez całą dobę. Pierwsze samoloty startują lotniska w Krakowie około godziny 6 rano, wobec czego wystarczy pojawić się tam po 4:00.
Zawozimy klientów do portu lotniczego, a także odbieramy ich stamtąd o każdej porze dnia i nocy. Warto wspomnieć też o tym, że pasażerowie nie muszą obawiać się spóźnienia. Parking jest oddalony od lotniska zaledwie o 1200 metrów.

Czy mogę zostawić auto, jeżeli wyjeżdżam na dłużej, np. na miesiąc?

Rozumiemy, że podróże mogą zajmować mnóstwo czasu. Dlatego też umożliwiamy pozostawienia auta na terenie parkingu przy lotnisku Kraków Balice tak długo, jak tylko tego potrzebuje klient. Nawet na miesiąc!
Rezerwacji do 30 dni najszybciej dokonasz za pośrednictwem naszej strony internetowej. Pozwalamy także na pozostawienie pojazdu na okres dłuższy niż miesiąc. Jeśli planujesz długotrwałą podróż, po prostu skontaktuj się z nami wcześniej. Wówczas ustalimy szczegóły indywidualnej oferty.

Czy rezerwacja miejsca na parkingu jest obowiązkowa?

Na terenie parkingu nie obowiązuje konieczność rezerwacji. Jeżeli jej nie dokonujesz, to powinieneś się jednak liczyć z tym, że może zabraknąć miejsca parkingowego dla Twojego samochodu. Dlatego najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest rezerwacja za pośrednictwem strony internetowej. Najlepiej zrobić ją na kilka tygodni przed planowanym wylotem.
Rozumiemy, że nieraz wyjazd jest po prostu niespodziewany i nagły. W związku z tym, jeżeli sprawa jest naprawdę pilna, zadzwoń do nas z przynajmniej jednodniowym wyprzedzeniem. Dołożymy starań, żeby znaleźć miejsce, jednak nie możemy nic obiecać.

Samochód na parkingu przy lotnisku - często zadawane pytania

Czy jeżeli często wylatuję z lotniska Balice, mogę wykupić abonament?

Jak najbardziej. Prowadzisz biznes, w którym pracownicy często wyruszają w podróże służbowe z krakowskiego portu lotniczego? Rozumiemy, że zależy Ci nie tylko na oszczędnościach, ale też pewności rezerwacji miejsca na parkingu dla firmowej floty. W takiej sytuacji skontaktuj się z nami! Przedstawimy Ci ofertę skierowaną do przedsiębiorstw chcących wykupić abonament.

Nie jestem w stanie pojawić się w wyznaczonym terminie i odebrać samochodu. Czy mogę poprosić inną osobę, aby pojawiła się za mnie na parkingu?

Oczywiście tak. Na parkingu w Balicach najważniejsze jest dla nas jednak bezpieczeństwo Twojego pojazdu. Dlatego umożliwiamy to jedynie po spełnieniu określonych warunków. Osoba, która odbiera pojazd w Twoim imieniu, musi:

  • okazać swój dowód osobisty,
  • być przez Ciebie upoważniona na piśmie,
  • mieć oryginalną kartę parkingową i dowód rejestracyjny,
  • pokazać pisemne poświadczenie odbioru pojazdu.

Wyłącznie po zrealizowaniu wszystkich powyższych punktów umożliwiamy innej osobie odebranie samochodu z parkingu.

O co pytają podróżni zostawiający auto na parkingu przy lotnisku?

Co się dzieje z rezerwacją, jeżeli zmieniłem plany?

Rezerwację można odwoływać bez żadnego problemu ani konsekwencji. Nie wiąże się to z koniecznością ponoszenia żadnych opłat. Dzięki temu zachęcamy do wcześniejszego zamawiania miejsca na parkingu, ponieważ nic się tym samym nie ryzykuje.

Skorzystaj z okazji i zaparkuj samochód na parkingu w Balicach

Pozostawiając u nas auto, możesz być o nie całkowicie spokojny w trakcie podróży. Parking prywatny jest dozorowany przez całą dobę, a na jego terenie znajduje się profesjonalne oświetlenie i nowoczesny system monitoringu. Za skorzystaniem z naszej oferty przemawia także lokalizacja i cennik. Zachęcamy do kontaktu!